Nekuřácká restaurace s možností konání oslav. Stálá nabídka jídel, polední obědové menu. Výroba a prodej chlebíčků, obložených mís, salátů, zákusků a dortů. Na přání nebo dle našich nabídek s možným dovozem.

Reference

Babylon Fans On FACEBOOK

Zde pište své příspěvky, komentáře, pochvaly :-)


 1. Dobrý den, jelikož jsem z okresu Hodonín, tak Ostravu nijak neznám. Hledali jsme, kde tam s rodinou na oběd a vzhledem k tomu, že máme 3 děti, které jsou vybíravé, tak není lehké něco najít. Na netu nám vyskočila Vaše restaurace a po přečtení menu jsme se rozhodli, že ji navštívíme. A opravdu nelituji. Oběd skvělý a i velké porce. Ochota rozdělit mi jednu porci pro dvojčata na dvě porce, to se taky nevidí všude. Opravdu jsem byli všichni (bylo nás tam 7) moc spokojeni. Jak s jídlem, tak s milým přístupem personálu. Děkujeme a už víme, kam v Ostravě zase na oběd :)
  Zasláno: 15. leden 2019
  Děkujeme, moc nás to těší.
  Zasláno: 20. leden 2019 Přidat komentář

 2. Dobrý den,byla jsem v restauraci už několikrát třeba na tvarůžky nebo chlebíčky. Spokojena.Máte v nabídce hovězí tatarak? Jestli ano,jaká je prosím cena? Děkuji za odpověď.
  Zasláno: 19. prosinec 2018
  Dobrý den, jsme rádi, že jste u nás spokojena. Tatarák v nabídce nemáme, ale na objednávku ho uděláme. Pokud máte zájem, napište na mail restauraceporuba@seznam.cz jaké množství byste chtěla a cenu Vám pošleme. Děkuji s pozdravem Kohutek.
  Zasláno: 26. prosinec 2018 Přidat komentář

 3. Dobrý den,byla jsem v restauraci už několikrát třeba na tvarůžky nebo chlebíčky. Spokojena.Máte v nabídce hovězí tatarak? Jestli ano,jaká je prosím cena? Děkuji za odpověď.
  Zasláno: 19. prosinec 2018 Přidat komentář

 4. Dobrý den,byla jsem v restauraci už několikrát třeba na tvarůžky nebo chlebíčky. Spokojena.Máte v nabídce hovězí tatarak? Jestli ano,jaká je prosím cena? Děkuji za odpověď.
  Zasláno: 19. prosinec 2018 Přidat komentář

 5. Dobrý den,byla jsem v restauraci už několikrát třeba na tvarůžky nebo chlebíčky. Spokojena.Máte v nabídce hovězí tatarak? Jestli ano,jaká je prosím cena? Děkuji za odpověď.
  Zasláno: 19. prosinec 2018 Přidat komentář

 6. Bez problému, jídlo chutná dobře, obsluha rychlá, bez problémová, velké plus - platby kartou
  Zasláno: 06. duben 2018 Přidat komentář

 7. Parádní restaurace s domácím prostředím.Vaříte opravdu jak se rika od babičky.Moc rádi k vám se synem 7 chodíme.Nikde jinde na oběd nechce.Diky
  Zasláno: 29. leden 2018
  To nás moc těší, děkujeme.
  Zasláno: 25. únor 2018 Přidat komentář

 8. Parádní restaurace s domácím prostředím.Vaříte opravdu jak se rika od babičky.Moc rádi k vám se synem 7 chodíme.Nikde jinde na oběd nechce.Diky
  Zasláno: 29. leden 2018 Přidat komentář

 9. Vždy příjemná a rychlá obsluha, dobrá kuchyně, čisté prostředí. Mít do blíže jsme tam každý den.
  Zasláno: 07. leden 2018
  Tak to je škoda, že to nemáte blíže :-)
  Zasláno: 25. únor 2018 Přidat komentář

 10. Včera jsme si u Vás daly špenátové palačinky s kuřecím masem a byly výtečné, jen tak dál :-)
  Zasláno: 22. duben 2017
  Moooc děkujeme :-)
  Zasláno: 14. květen 2017 Přidat komentář

 11. Neskutečně neochotna, líná servírka! !! Malá hubená blonďatá. Věčně zalezla za barem s časopisem v ruce. Neusměje se a myslím že dělá restauraci velmi špatnou vizitku. Do restaurace chodíme velmi často a když zrovna nemá směnu ona ale kdokoliv jiný je to tam velmi příjemné jak obsluha, prostředí, jídlo, ceny. Dokonce mi i přijde že když má směnu tato servirka restaurace je skoro prázdná. Asi už jí všichni znají a záměrně se ji vyhýbají. Takoví lidi nemají za barem co dělat!
  Zasláno: 28. březen 2017
  Dobrý den, velice nás mrzí Vaše zkušenost, servírku jsme na to upozornili.Babylon
  Zasláno: 09. duben 2017 Přidat komentář

 12. Dobrý den, chodíme k Vám pravidelně už několik let, jsme vždy velice spokojeni, tuto sobotu jsme u vás byli na svíčkovou a byla naprosto exluzivní, držíme Vám palečky ať Vám to vydrží i nadále.
  Zasláno: 05. březen 2017
  To nás moc těší, děkujeme :-)
  Zasláno: 26. březen 2017 Přidat komentář

 13. Velmi příjemná obsluha, čisté prostředí, skvělý srnčí guláš, děkujeme Slovák
  Zasláno: 02. prosinec 2016 Přidat komentář

 14. Rozhodně nedoporučuji. Dnes jsem v ní měl spor s arogantním podnapilým majitelem bojového pitbulla bez náhubku. Poté co jsem zavolal číšníka tak ten mi sdělil je pán je tady štamgast. A to na dveřích je piktogram informující že se psy je vstup zakázán.
  Zasláno: 08. duben 2016
  Velice se omlouvám, číšník bude okamžitě poučen.
  Zasláno: 06. listopad 2016 Přidat komentář

 15. Mnohokrát děkuji za skvělou kuchyň a bezchybnou obsluhu na naší včerejší malé rodinné oslavě........... Mirek F.
  Zasláno: 14. červen 2014
  Děkujeme a těšíme se na Vaší další návštěvu. Babylon.
  Zasláno: 20. červen 2014 Přidat komentář